KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12023308
nr 1202 3308
Sven Linderoth
(1859-1934), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad 1910, bäck. Olja på duk, 52x34 cm
Sven Linderoth, svensk bildkonstnär född 1859, död 1934.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 10 september 2018
kl 20:29:03
100 kr
150 kr
Sven Linderoth
Läs mer om Sven Linderoth